Biżuteria dodaje kobiecie blasku. Dzięki odpowiednim i dobrze dobranym kolczykom twarz będzie wyglądała pięknie i przyciągała uwagę. Jeśli niedawno zmieniłaś fryzurę, masz krótkie włosy lub po prostu szukasz idealnego prezentu dla bliskiej kobiety i zależy Ci na zakupie kolczyków, musisz dokładnie przemyśleć swój wybór. Kształt twarzy i długość włosów to dwa podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę, wybierając kolczyki. Istotna jest także całość stylizacji, którą mamy na sobie danego dnia oraz okazja. Jakie kolczyki do krótkiej fryzury będą prezentować się najlepiej? Wybór jest duży, ale nie zniechęcaj się. Wystarczy wziąć pod uwagę kilka czynników, by zyskać pewność i kupić dobrze dobrany produkt.

Jakie kolczyki do krótkich włosów?

Panie, które zdecydowały się na noszenie krótkiej fryzury, mają więcej możliwości wyboru, jeśli chodzi o kolczyki. Ten element biżuterii jest lepiej widoczny, jeśli płatek ucha jest odsłonięty. Z drugiej strony, w takich stylizacjach kolczyki znacznie bardziej się wyróżniają, jeśli wybierzemy nieodpowiedni model, który będzie się gryzł z resztą ubioru, będzie się to bardzo rzucało w oczy. Jeśli chcesz kupić kolczyki pasujące do Ciebie, zwróć uwagę na kształt twarzy. Jej owal oraz rysy są równie ważne co krótkie włosy. Jakie kolczyki sprawdzą się do konkretnych typów urody?

Kształty twarzy a kolczyki do krótkich włosów

Bardzo ważne byś wiedziała jakie kolczyki będą pasować do owalu twojej twarzy. Jest to najważniejszy czynnik, zwłaszcza jeśli chodzi o osoby z krótką fryzurą. Kobiety o okrągłej twarzy powinny unikać biżuterii, która spotęguje wrażenie szerokości. Nie będą dobre w tym przypadku kolczyki okrągłe i kwadratowe, zamiast nich lepiej jest wybrać owalne lub o podłużnym kształcie. Blondynki lepiej wyglądają w srebrze i białym złocie, zwłaszcza jeśli mają chłodny odcień cery. Brunetkom będzie do twarzy w złocie żółtym lub różowym. Oczywiście są to kwestie umowne, musisz sama wybrać kolczyki do krótkich fryzur, w których będziesz się czuła swobodnie.

Osoby o szczupłej, pociągłej twarzy będą dobrze prezentować się w kolczykach niewielkich rozmiarów, raczej przylegających do ucha niż wiszących. Zwłaszcza kobiety o długiej szyi powinny unikać bardzo długich modeli, mogą paść ofiarą efektu żyrafy. Ta zasada działa również w przypadku bardzo krótko ściętych pań. Kolczyki do krótkich włosów muszą przede wszystkim uzupełniać wygląd, a nie dominować nad całością.  

Specjalne okazje – zaszalej stylowo!

Codzienne wybory nie muszą pokrywać się z tym, co mamy ochotę ubrać na specjalną okazję. Na randkę nie ubierzesz przecież garsonki, w której chodzisz do biura. Podobnie jest z biżuterią. Jeśli nadchodzi okazja, na którą masz ochotę wyjątkowo się wystroić, wybierz dobre kolczyki. W przypadku imprez okolicznościowych i wieczorowych przydadzą się piękne kolczyki od Sin by Mannei. Marka ta może pochwalić się niepowtarzalnymi projektami biżuterii. Znajdziesz wśród nich kolczyki, które sprawdzą się dla Ciebie. 

Specjalne okazje rządzą się swoimi prawami. Piękne, długie kolczyki świetnie uzupełnią wieczorną kreację. Postaw na silny akcent zwłaszcza jeśli reszta biżuterii jest raczej skromna i stonowana. Bogato zdobione asymetryczne modele przyciągną wzrok i sprawią, że poczujesz się jak gwiazda. Będą one ukoronowaniem stylizacji i pomogą dodać uroku. Geometryczne kształty i coraz bardziej popularne, wysadzane kamieniami w różnych kolorach, będą wyglądać oryginalnie i jednocześnie elegancko.

Jeśli zależy Ci na lekkim dziewczęcym wyglądzie i masz krótkie włosy, postaw na wybór kolczyków, które pomogą Ci nabrać pewności siebie. Niezależnie od tego, na jaką okazję się szykujesz, daj szansę biżuterii najwyższej jakości. Podkreślenie Twojej urody jest priorytetem. Kobiety o krótkich włosach cenią sobie komfort i prostotę. Styl ten jest wybierany przez osoby w każdym wieku. Jeśli jesteś jedną z nich, możesz przebierać w opcjach. Modne kolczyki to ważny element stroju, zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji. Kolczyki do krótkich włosów odpowiednie do kształtu Twojej twarzy, będą olśniewającym dodatkiem, który doda Ci blasku.